Прес-реліз

Технологічний центр горіхоплідних культур «Лінард» - це спільне Українсько-Молдовсько-Французьке підприємство по вирощуванню саджанців сортового горіха, яке створене в 2008 році в м. Черкаси.

«Лінард» - це виробництво сертифікованих саджанців грецького горіха, фундука та горіха на деревину в Україні.

Всі процеси по прищепленню горіха здійснюються у власній майстерні, яка пройшла атестацію на право виробництва саджанців грецького горіха.

Позитивних результатів досягнуто завдяки дотриманню технологічного процесу і сучасному обладнанню. Ці складові гарантують високу якість саджанців грецького горіха. Купуючи у нас саджанці, зареєстровані в державному реєстрі у вас є можливість створити  власний горіховий сад та отримати компенсацію від держави.

Матеріально-технічна база технологічного центру горіхоплідних культур «Лінард» - це:

  • сучасна майстерня зимового зщеплення з камерами стратифікації;
  • теплиця площею  1000 м2 для закалювання посадкового матеріалу;
  • маточно-живцевий сад площею 10 га з колекцією 11 сортів горіха;
  • розсадник дорощування площею 10 га з системою зрошення;
  • парк сучасної сільськогосподарської техніки для посадки, догляду та внесення засобів захисту рослин.

Нашим партнерам ми гарантуємо детальні рекомендації по транспортуванню, передпосадковій підготовці і висадці саджанців в ґрунт.

Крім того, що у нас можна купити високоякісні саджанці сортового щепленого горіха вітчизняної та зарубіжної селекції, у нас можна замовити проектування горіхового саду та отримати консультації з посадки садів і догляду за ними.

Перелік сортів  грецького горіха, які занесено до державного реєстру з подання технологічного центру «Лінард»:

3 французькі  –  Фержан, Фернет, Фернор;

7 молдовські  Коржеуцький, Костюженський, Кодрене, Лунгуеце, Калашарський,  Кишиневський, Скиноський.


Технологічний центр горіхоплідних культур «Лінард» спроможний виробляти в рік до 200 тисяч щеплених саджанців грецького горіха, має досвідчений персонал для виконання всіх робіт.

 

Ми також пам’ятаємо про проблеми екології та озеленення. З цією метою ми, можемо запропонувати „горіх на дерево”, гібриди, які можуть бути висаджені в посадках уздовж доріг та протиерозійних посадках.

Висловлюємо вдячність молдавським і французьким  колегам, які завжди своєчасно та професійно діляться своїм досвідом та допомагають уникнути помилок.